Ondrej Raszka jest już w Telford. Czech z polskim paszportem za kilka dni rozpocznie treningi z drużyną Tigers, w której zagra w nadchodzącym sezonie English Premier Ice Hockey League.

Byłem bardzo miło zaskoczony tym, jak mnie przywitali tutaj. Mamy piękny domek z ogrodem. Już odwiedziłem szatnię i lodowisko. Teraz mam czas do następnego weekendu, kiedy mamy pierwsze spotkanie, a później rozpoczynam treningi z drużyną – powiedział serwisowi Sportowiec UK Ondrej, który w Polsce znany jest z występów w Podhalu Nowy Targ i KH Sanok.

W ostatni weekend sierpnia drużyna Raszki zagra dwa towarzyskie mecze z Milton Keynes Lightning, którego zawodnikami są Mikołaj Łopuski i Przemysław Odrobny. Wg nieoficjalnych informacji, obaj zawodnicy, pomimo obowiązków wynikających z gry w reprezentacji Polski (zgrupowanie przed turniejem o awans do ZIO2018), pojawią się w Anglii i wystąpią w obu spotkaniach.

Facebook
Twitter
WhatsApp
Telegram

inne wpisy z tej kategorii:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

najnowsze wpisy:

HokejForum.pl

Nasz serwis to miejsce w którym znajdziesz dobre jakościowo analizy, felietony, wywiady dotyczące najpiękniejszej dyscypliny sportowej na świecie – hokeja na lodzie.

HokejForum nie będzie typowym serwisem newsowym ograniczającym się jedynie do podania suchych faktów. Chcemy podejść do tematu inaczej, publikując rzadziej ale lepiej. W zalewie „internetowych śmieci” chcemy być miejscem do którego wraca się z przyjemnością. To serwis tworzony przez ludzi z pasją do hokeja na lodzie. Każdego dnia chcemy wiedzieć więcej i chcemy dzielić się to wiedzą z Tobą.

Jeżeli masz pasję do hokeja na lodzie, przelewanie myśli na papier (w tym wypadku ten elektroniczny!) przychodzi Ci z łatwością – dołącz do nas!

Skorzystaj z formularza kontaktowego, w tytule wpisując „Nowy autor – swoje imię i nazwisko”, natomiast w treści wiadomości wklej fragment lub całość przygotowanego przez Ciebie artykułu. Jeśli spełni on nasze wymagania pod kątem merytorycznym i stylistycznym staniesz się częścią hokejforum.pl.

Zapraszamy do współpracy!