Patryk Wronka dołączył do Orli Znojmo i nadchodzącym sezonie będzie jedynym Polakiem występującym w rozgrywkach EBEL (Erste Bank Eishockey Liga).

Wychowanek Podhala Nowy Targ zagrał w kilku spotkaniach towarzyskich, w których zaprezentował się z dobrej strony, notując dwie asysty przy golach swoich kolegów z drużyny.

Jak wrażenia po pierwszych meczach w barwach Orli Znojmo?

Początek to wiadomo, poznaje się z drużyną z różnymi wariantami, ale ogólnie wszystko jest tutaj bardzo pozytywne i profesjonalne. Cieszę się, że znalazłem się w tym zespole.

Kim są zawodnicy, z którymi grasz w ataku? Jak ogólnie pozostali koledzy w drużynie? 

Od początku grają ze mną Kevin Bruijsten i Radek Číp. Bardzo fajnie się dogadujemy i nasza gra z dnia na dzień jest coraz lepsza. Drużyna ogólnie jest na bardzo dobrym poziomie i atmosfera też jest bardzo fajna.

Gdzie mieszkasz? Jak wygląda zaangażowanie klubu w stworzenie zawodnikowi warunków do pracy i odpoczynku?

Mieszkam na starym mieście, które jest bardzo pięknie. Lokalizacja super i warunki też są bardzo dobre.  Mam wszystko, co jest mi potrzebne.

Dzień Patryka Wronki, jako zawodnika Orli Znojmo w okresie przygotowawczym?

Bardzo dużo trenuję, co też wiąże się z dużym odpoczynkiem, żeby organizm był wypoczęty i w dobrej formie.  Plan dnia jest więc taki, trening, sjesta, drugi trening.

To może być przełomowy sezon dla ciebie. Masz jakieś osobiste cele i postanowienia?

Chciałbym na pewno się rozwinąć grając z Znojmo i pomoc drużynie osiągnąć, jak najlepsze wyniki. Mam nadzieję, że po sezonie w Orli będę dużo lepszym zawodnikiem.

Dziękuję za rozmowę. 

Facebook
Twitter
WhatsApp
Telegram

inne wpisy z tej kategorii:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

najnowsze wpisy:

HokejForum.pl

Nasz serwis to miejsce w którym znajdziesz dobre jakościowo analizy, felietony, wywiady dotyczące najpiękniejszej dyscypliny sportowej na świecie – hokeja na lodzie.

HokejForum nie będzie typowym serwisem newsowym ograniczającym się jedynie do podania suchych faktów. Chcemy podejść do tematu inaczej, publikując rzadziej ale lepiej. W zalewie „internetowych śmieci” chcemy być miejscem do którego wraca się z przyjemnością. To serwis tworzony przez ludzi z pasją do hokeja na lodzie. Każdego dnia chcemy wiedzieć więcej i chcemy dzielić się to wiedzą z Tobą.

Jeżeli masz pasję do hokeja na lodzie, przelewanie myśli na papier (w tym wypadku ten elektroniczny!) przychodzi Ci z łatwością – dołącz do nas!

Skorzystaj z formularza kontaktowego, w tytule wpisując „Nowy autor – swoje imię i nazwisko”, natomiast w treści wiadomości wklej fragment lub całość przygotowanego przez Ciebie artykułu. Jeśli spełni on nasze wymagania pod kątem merytorycznym i stylistycznym staniesz się częścią hokejforum.pl.

Zapraszamy do współpracy!