Hokejowa reprezentacja Polski trzeci rok z rzędu zagra towarzysko z Team GB. Mecze – podobnie, jak w latach poprzednich – odbędą się w Nottingham i Coventry.

W piątek, 14 kwietnia odbędzie się mecz w National Ice Centre w Nottingham, natomiast w sobotę, 15 kwietnia spotkanie pomiędzy Polską a Wielką Brytanią rozegrane zostanie w Skydome w Coventry – czytamy na stronie Ice Hockey UK.

Dla obu reprezentacji mecze będą częścią przygotowań to turniejów mistrzowskich IIHF.

Na wiosnę 2017 roku Polska i Wielka Brytania spotkają się ze sobą na lodzie już trzeci rok z rzędu. W 2015 roku oba mecze wygrali Brytyjczycy (6:4 i 3:1), natomiast w tym roku hokeiści Polski i Wielkiej Brytanii mierzyli się ze sobą dwa razy – 9.04 w Nottingham (wygrana Polski po dogrywce 3:2), 10.04 w Coventry (wygrana Team GB po dogrywce 4:3).

Wkrótce zostaną ogłoszenie szczegółowe informacje na temat sprzedaży biletów.

Facebook
Twitter
WhatsApp
Telegram

inne wpisy z tej kategorii:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

najnowsze wpisy:

HokejForum.pl

Nasz serwis to miejsce w którym znajdziesz dobre jakościowo analizy, felietony, wywiady dotyczące najpiękniejszej dyscypliny sportowej na świecie – hokeja na lodzie.

HokejForum nie będzie typowym serwisem newsowym ograniczającym się jedynie do podania suchych faktów. Chcemy podejść do tematu inaczej, publikując rzadziej ale lepiej. W zalewie „internetowych śmieci” chcemy być miejscem do którego wraca się z przyjemnością. To serwis tworzony przez ludzi z pasją do hokeja na lodzie. Każdego dnia chcemy wiedzieć więcej i chcemy dzielić się to wiedzą z Tobą.

Jeżeli masz pasję do hokeja na lodzie, przelewanie myśli na papier (w tym wypadku ten elektroniczny!) przychodzi Ci z łatwością – dołącz do nas!

Skorzystaj z formularza kontaktowego, w tytule wpisując „Nowy autor – swoje imię i nazwisko”, natomiast w treści wiadomości wklej fragment lub całość przygotowanego przez Ciebie artykułu. Jeśli spełni on nasze wymagania pod kątem merytorycznym i stylistycznym staniesz się częścią hokejforum.pl.

Zapraszamy do współpracy!